МИ ПРАГНЕМО БУТИ ПОЧУТИМИ
14 серпня 2019
МИ ПРАГНЕМО БУТИ ПОЧУТИМИ
Центр надання адміністративних послуг міста Києва цінує кожного клієнта та піклується про його комфорт. Задля того, щоб бути ближче до людини, ми перебуваємо в постійному процесі пошуку та вдосконалення технологій.
Скажімо, чи відомо Вам, що близько 15% населення страждають на зниження слуху? Це створює перепони не лише під час спілкування але й заважає повноцінній та дієвій участі у повсякденному житті.

Саме завдяки новітнім технологіям вже найближчим часом у нас буде можливість спілкуватися з Вами без перешкод. Сподіваємося, що встановлення та залучення у роботу спеціальних комунікаційних систем для спілкування з людьми, які мають вади слуху, зробить взаємодію з нашим персоналом більш ефективною та комфортною. Оскільки, голосове повідомлення, що надходить через мікрофон пристрою, обробляється і підлаштовується під індивідуальні слухові характеристики таких людей. Навушники, що спростять наше порозуміння ми надаватимемо на місці.

Презентація такої комунікаційної системи відбудеться 15 серпня о 10.00 у Міському ЦНАП за адресою: вул. Дніпровська набережна, 19-Б.

Ми прагнемо, щоб наше з Вами спілкування проходило легко і невимушено!
Корисні посилання на державні ресурси
Підтримка
(044) 202-60-38; (044) 202-60-39
Соціальні мережі:
Facebook ico