Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах)

Ідентифікатор послуги:

00492

Повна назва послуги:

Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах)

Строки надання:

Протягом п'яти робочих днів з дня подання суб'єктом господарювання пакета документів, необхідних для одержання дозволу.

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва, а також перевірити її стан онлайн.
Реєстрація
Інформація про послугу

Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних обєктах (їх частинах) або відмова у видачі зазначеного дозволу.

Необхідні документи для отримання послуги
Довідка про наявність у суб'єкта господарювання рибальських суден (плавзасобів), дозволених знарядь лову (відповідно до вимог правил рибальства та режимів) та рибоприймальних пунктів (місця розташування яких погоджено відповідно до законодавства) на визначеному рибогосподарському водному об'єкті (його частині )
Документ на підставі якого виникло право на спеціальне використання водних біоресурсів
Заява
Програма виконання робіт, де зазначені методи, мета та завдання робіт, типи і кількість рибальських суден (плавзасобів), назва і кількість необхідних знарядь лову, в разі здійснення вилову водних біоресурсів у науково-дослідних. науково-промислових , дослідно-конструкторських цілях, контрольного вилову водних біоресурсів для визначення їх стану та запасів, вилову водних біоресурсів з метою отримання біологічного матеріалу для штучного відтворення їх запасів та здійснення аквакультури.
У разі подачі документів уповноваженою особою додатково надається примірник оригіналу (нотаріально завірена копія ) документа, що засвідчує його повноваження .
Онлайн консультант