Внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу

Ідентифікатор послуги:

00070

Повна назва послуги:

Внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу

Строки надання:

14 робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви у Головному управлінні Держгеокадастру у м. Києві

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва, а також перевірити її стан онлайн.
Реєстрація
Інформація про послугу

Витяг з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення відомостей до Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру

Необхідні документи для отримання послуги
Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)
Документацію із землеустрою, яка є підставою для внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру про земельну ділянку у паперовій або електронній формі відповідно до вимог Закону України “Про землеустрій”
Електронний документ, що містить відомості про результати робіт із землеустрою, які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру, відповідно до вимог Закону України « Про Державний земельний кадастр»
Спосіб подання

1.Для отримання послуги необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг 2.Заповнити заяву. 3.Подати заяву та пакет документів адміністратору. 4.У строк, шо не перевищує 14 робочих днів з дня отримання відповідних документів 5.Після СМС повідомлення, отримати в Центрі надання адміністративних послуг результат надання адміністративної послуги або письмове повідомлення про відмову.

Онлайн консультант