Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, в управління іншій особі за договором

Ідентифікатор послуги:

01981

Повна назва послуги:

Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, в управління іншій особі за договором

Строки надання:

30 календарних днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Необхідні документи для отримання послуги

Заява опікуна недієздатної особи до районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації або виконавчого органу сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її утворення) ради (органу опіки та піклування) про отримання дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, в управління іншій особі за договором (далі – дозвіл).

 

1. Заява про згоду особи прийняти в управління нерухоме майно або майно, яке потребує постійного управління, власником якого є недієздатна особа.

 

2. Копія рішення суду про визнання особи недієздатною / про визнання особи недієздатною та призначення їй опікуна.

 

3. Копія рішення суду про призначення особи опікуном (опікунами) особи, визнаної судом недієздатною (до 22.03.2005 – рішення органу опіки та піклування).

 

4. Копії паспортів опікуна, недієздатної особи та особи, на укладення договору з якою надається дозвіл.

 

5. Згода інших опікунів недієздатної особи (за наявності інших опікунів).

 

6. Копія правовстановлюючого документа, що підтверджує право власності недієздатної особи на нерухоме майно.

 

- Установчі документи підприємства, власником / співвласником якого є недієздатна особа (у разі наявності).

 

- Згода співвласників нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, на отримання дозволу.

 

7. Документ, що підтверджує включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (за наявності у недієздатної особи власного майна, яке потребує постійного управління).

 

8. Документ про оціночну вартість майна, власником якого є недієздатна особа.

 

9. Довідка про реєстрацію місця проживання недієздатної особи.

Нормативні документи

Цивільний кодекс України.

 

Спільний наказ Державного комітету у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88 "Про затвердження Правил опіки та піклування", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17.06.1999 за № 387/3680.

Спосіб подання

Заява та документи, необхідні для отримання дозволу, подаються заявником особисто або уповноваженою ним особою у паперовій формі до центру надання адміністративних послуг або можуть бути надіслані суб’єкту надання адміністративної послуги поштою чи в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості).

Результат та спосіб отримання

Результат та способи отримання результату:

 

- Видача опікуну дозволу
- Відмова у наданні опікуну дозволу

Онлайн консультант