Видача ліцензії на експорт товарів

Ідентифікатор послуги:

00391

Повна назва послуги:

Видача ліцензії на експорт товарів

Строки надання:

У разі запровадження режиму автоматичного ліцензування строк видачі ліцензії не повинен перевищувати 10 робочих днів від дати одержання заявки та інших необхідних документів, що відповідають установленим вимогам.

У разі запровадження режиму неавтоматичного ліцензування строк розгляду заявок не повинен перевищувати 30 днів від дати їх одержання, якщо заявки розглядаються в порядку їх надходження, та 60 днів від дати закінчення оголошеного строку приймання заявок, якщо всі вони розглядаються одночасно.

Вартість:

Платно.

У режимі неавтоматичного ліцензування – 780 гривень; 

у режимі автоматичного ліцензування – 220 гривень.

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва, а також перевірити її стан онлайн.
Реєстрація
Інформація про послугу

Після сплати державний збору за видачу ліцензії заявник отримує 1 примірник ліцензії.

Необхідні документи для отримання послуги
Експертний висновок (оригінал) з визначенням країни походження та коду товару відповідно до УКТЗЕД, який видається Торгово-промисловою палатою України або регіональною торгово-промисловою палатою
Інші документи, вимоги щодо подання яких встановлені законодавством України
Копія зовнішньоекономічного договору (контракту), усі додатки та специфікації до нього, засвідчені в установленому законодавством порядку
Лист-звернення (заяву) щодо оформлення ліцензії з гарантією сплати державного збору за її видачу
Платіжне доручення про сплату державного збору за видачу ліцензії в розмірі, установленому постановою Кабінету Міністрів України, або інформацію (код квитанції) про сплату збору, що перевіряється уповноваженою особою з використанням програмного продукту "check"(подається при отриманні оформленої ліцензії)
Спосіб подання

1.Для отримання послуги необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19-Б. 2.Заповнити заяву. 3.Подати заяву та пакет документів адміністратору. 4.Протягом десяти робочих днів з дати реєстрації заяви розглядає документи та надає відповідь. 5.Після СМС повідомлення, отримати в Центрі надання адміністративних послуг результат надання адміністративної послуги або письмове повідомлення про відмову.

Онлайн консультант