Присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

Ідентифікатор послуги:

00153

Повна назва послуги:

Присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

Строки надання:

5 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги

Для присвоєння адреси після запровадження електронної системи щодо об'єктів, право на виконання будівельних робіт щодо яких отримано до запровадження такої системи подаються такі документи:

 

- заява про присвоєння адреси щодо об'єкта будівництва або закінченого будівництвом об’єкта із зазначенням прізвища, імені, по батькові заявника та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи, відомостей про ідентифікатор закінченого будівництвом об’єкта (для об'єктів, яким присвоєно ідентифікатор до подання заяви);

 

- копія документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, на якій споруджується (споруджено) об’єкт (крім випадків, встановлених Кабінетом Міністрів України в Порядку присвоєння адрес). - у разі, якщо право власності або користування земельною ділянкою не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

 

- генеральний план об'єкта будівництва (у разі спорудження об’єкта на підставі проектної документації на будівництво) - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об'єкта будівництва;

 

- копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт. - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо об’єкта будівництва (якщо відомості про такий документ не внесено до електронної системи):

 

- копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта. - у разі подання заяви про присвоєння адреси щодо закінченого будівництвом об'єкта (якщо відомості про такий документ не внесено до електронної системи);

 

- копія документа, що посвідчує особу заявника. - у разі подання документів поштовим відправленням;

 

- копія документа, що засвідчує повноваження представника. - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.

Нормативні документи

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 07.07.2021 №690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 №681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

 

Рішення Київської міської ради від 22.05.2013 № 337/9394 «Про деякі питання ведення реєстрів адрес, вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві» (зі змінами).

Спосіб подання

Заява із документами подаються заявником або уповноваженим представником:

- у паперовій формі через центри надання адміністративних послуг або поштовим відправленням з описом вкладення;

- в електронній формі через електронний кабінет в Електронній системі шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

Виключно в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронним кабінетом, користувачами якої є суб'єкт звернення та суб’єкт надання відповідної послуги, подаються документи для присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна щодо об’єктів. що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми (СС2) та значними (ССЗ) наслідками (крім об'єктів, на які поширюється дія Закону України «Про державну таємницю»).

Результат та спосіб отримання

Результат надання адміністративної послуги - витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва або витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про відмову у присвоєнні адреси Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Онлайн консультант