Дозвіл на провадження діяльності пов’язаної зі штучними змінами стану атмосфери та атмосферних явищ у господарських цілях (висновок)

Повна назва послуги:

Дозвіл на провадження діяльності пов’язаної зі штучними змінами стану атмосфери та атмосферних явищ у господарських цілях (висновок)

Строки надання:

30 робочих днів

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва, а також перевірити її стан онлайн.
Реєстрація
Інформація про послугу
Висновок на провадження діяльності, пов’язаної зі штучними змінами стану атмосфери та атмосферних явищ у господарських цілях.
Необхідні документи для отримання послуги
Відомості про технічну оснащеність суб'єкта господарювання із зазначенням типів та характеристик засобів доставки реагентів - літаків, ракет, ракетних пускових пристроїв та піропатронів, радіолокаційного обладнання тощо
Засвідчені копії документів, що підтверджують рівень освіти і кваліфікації, необхідний для провадження діяльності, пов'язаної зі штучними змінами стану атмосфери та атмосферних явищу господарських цілях.
Інформацію про хімічний склад та витрати реагентів, що використовуються під час провадження діяльності, пов'язаної зі штучними змінами стану атмосфери та атмосферних явищ у господарських цілях, відомості щодо включення їх до державного реєстру небезпечних акторів, висновки МОЗ про можливість їх використання з посиланням на відповідні стандарти, інші нормативні документи.
Обгрунтування діяльності, пов'язаної зі штучними змінами стану атмосферни та атмосферних явищ у господарських цілях, із зазначенням виду діяльності (штучне збільшення опадів, боротьба з градом, грозою, розсіювання туманів тощо), мети, відомостей про обсяги, терміни та район проведення робіт з наведенням даних щодо його меж і площі території, оцінки економічного ефекту, який передбачається отримати.
Опис технологій, що використовуються під час провадження діяльності, пов'язаної зі штучними змінами стану атмосфери та атмосферних явищ у господарських цілях, з висновками МОЗ про тезнологічне обладнання та технології щодо їх безпеки для здоров'я людини, з обов'язковим посиланням на відповідні діючі нормативні документи
Спосіб подання
1.Для отримання послуги необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19-Б. 2.Заповнити заяву. 3.Подати заяву та пакет документів адміністратору. 4.Протягом десяти робочих днів з дати реєстрації заяви розглядає документи та надає відповідь. 5.Після СМС повідомлення, отримати в Центрі надання адміністративних послуг результат надання адміністративної послуги або письмове повідомлення про відмову.
Онлайн консультант