Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
17 березня до Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг міста Києва завітали студенти юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
17 березня 2017

     Ми завжди раді гостям, залюбки ділимося набутим досвідом, і якщо є бажання ознайомитись з роботою Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг міста Києва, ми з радістю розповідаємо про наші досягнення, нові проекти і плани на майбутнє.
     17 березня до Департаменту (Центру) завітали студенти юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.  Молодих людей вразила затишна атмосфера доброзичливості, зацікавила чітка організація робочого процесу та останні новації, що були запроваджені у Центрі. Вони були приємно здивовані, коли  ознайомились з творчим проектом «ЦНАП+мистецтво».  Щиро зацікавлись картинами обдарованих молодих художниць.
     Під час бесіди майбутні юристи ставили дуже сміливі питання і отримували відверті відповіді. Вони мали можливість отримати вичерпну інформацію щодо роботи Департаменту (Центру) і районних відділів (центрів) . Побачили на власні очі приклад роботи державного закладу, який створено з думкою про людей.

Гаряча лінія (044) 202-60-38 (044) 202-60-39