Київською міською державною адміністрацією та Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві проведено відповідну роботу, підписано Узгоджені рішення щодо розширення послуг та консультування в центрах надання адміністративних послуг міста Києва, а саме: в Дніпровському (вул. Харківське шосе,18) та Солом’янському (просп. Повітпрофлотський, 41) районах здійснюється консультування щодо отримання документів, необхідних для проведення господарської діяльності, що надаються Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві:
1. Акт санітарно-епідеміологічного обстеження об’єкту суб’єктів господарювання про відповідність вимогам санітарних норм і правил щодо можливості провадження медичної практики.
2. Довідка про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил щодо можливості провадження освітньої діяльності за результатами санітарно-епідеміологічного обстеження об’єкту.
3. Акт санітарно-епідеміологічного обстеження об’єкту суб’єктів господарювання про відповідність вимогам санітарних норм і правил щодо можливості провадження інших видів господарської діяльності (перукарні, салони краси, розважальні заклади тощо).
4. Реєстрація затверджених експортних потужностей.
5. Сертифікат здоров’я на харчові продукти нетваринного походження.
6. Реєстрація (перереєстрація, зняття з обліку, видача дублікату свідоцтва про реєстрацію) машин
7. Посвідчення тракториста-машиніста на право керування тракторами, в тому числі саморобними, самохідними сільськогосподарськими, меліоративними і дорожньобудівними машинами.
Крім того, через Департамент ЦНАП м. Києва та районні ЦНАПи надаються адміністративні послуги Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві (на вимогу):
1. Експлуатаційний дозвіл операторам ринку, що провадить діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.
2. Експлуатаційний дозвіл для провадження діяльності: на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; на потужностях (об’єктах) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.
3. Дозвіл на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого випромінювання.
4. Дозвіл (санітарний паспорт) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.
5. Державна реєстрація потужностей операторів ринку.
6. Рішення щодо можливості/неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речових в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, що надається Міністерством охорони навколишнього природного середовища (дозвільно-погоджувальна процедура).