Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Отримання послуг в пологових будинках.
28 вересня 2016

Київською міською владою впроваджується пілотний проект по отриманню послуг в пологових будинках з реєстрації місця проживання дитини та нарахуванню грошової допомоги при народженні дитини. Цим проектом міська влада долучилася до проекту Міністерства Юстиції України по отриманню свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку.
Відтепер мамі не потрібно буде звертатись до декількох установ з маленькою дитиною, а буде можливість не тільки отримати свідоцтво про народження дитини, а й зареєструвати місце проживання дитини та оформити соціальну допомогу при народженні перебуваючи в пологовому будинку.
З метою реалізації даного проекту на базі Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг міста Києва проведено навчання для адміністраторів міського та районних центрів надання адміністративних послуг, працівників відділів, управлінь праці та соціального захисту населення районних в місті Києві державних адміністрацій, представників районних у місті Києві відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

Гаряча лінія (044) 202-60-38 (044) 202-60-39