Оформлення паспорту прив'язки тимчасової споруди торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності

Ідентифікатор послуги:

00190

Повна назва послуги:

Оформлення паспорту прив'язки тимчасової споруди торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги

Висновок про відповідність намірів щодо місця розміщення тимчасової споруди комплексній схемі розміщення тимчасових споруд та будівельним нормам.


Договір щодо пайової участі (внеску) власника тимчасової споруди в утриманні об'єктів благоустрою м. Києва.


Ескіз фасадів ТС у кольорі в масштабі 1:50 (для стаціонарних ТС), які виготовляє суб'єкт господарювання, що має ліцензію на виконання проектних робіт, або архітектор, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат.


Заява.


Схема благоустрою прилеглої території, складену замовником або суб'єктом підприємницької діяльності у масштабі 1:500, який має відповідну ліцензію, архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів України".


Схема прив'язки ТС на чинній топографо-геодезичній основі у масштабі місцевості 1:500, попередньо погоджену з утримувачами інженерних комунікацій (у разі розміщення ТС в межах охоронних зон цих комунікацій).


Схема розміщення ТС.


Технічні умови щодо інженерного забезпечення (за наявності), отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж.

Нормативні документи

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

Спосіб подання

Особисто, уповноваженою особою

Результат та спосіб отримання

Результат послуги - паспорт прив'язки тимчасової споруди або відмова у оформленні паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
 

 

Особисто, уповноваженою особою

Онлайн консультант