Зміна адреси об’єкта нерухомого майна (для введених в експлуатацію об’єктів)

Ідентифікатор послуги:

01240

Повна назва послуги:

Зміна адреси об’єкта нерухомого майна (для введених в експлуатацію об’єктів)

Строки надання:

5 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги

Для зміни адреси щодо закінченого будівництвом об'єкта у разі його об'єднання, поділу або виділення частки (крім квартири, житлового або нежитлового приміщення тощо) подаються такі документи:

 

- заява власника (співвласників) закінченого будівництвом об'єкта про зміну адреси із зазначенням прізвища, імені, по батькові власника (співвласників) та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи або найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України - для юридичної особи, відомостей про адресу, ідентифікатор закінченого будівництвом об'єкта (для об'єктів, яким присвоєно ідентифікатор до подання заяви), реєстраційного номера об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (у разі якщо право власності на об'єкт зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно);

 

- документ, що посвідчує право власності на об'єкт нерухомого майна до його об'єднання, поділу або виділення частки. - у разі, якщо право власності на об'єкт не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно:

 

копія договору про поділ спільного майна, договір про виділ у натурі частки із спільного майна або відповідне рішення суду - у разі, якщо об'єкт перебуває у спільній власності;

 

документ. що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта (крім випадків, якщо об'єкт нерухомого майна створюється шляхом поділу, об'єднання або виділення без проведення будівельних робіт, що відповідно до законодавства потребують отримання дозволу на їх проведення), - у разі, якщо відомості про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта не внесено до Реєстру будівельної діяльності;

 

технічний паспорт на новостворений об'єкт нерухомого майна - у разі, якщо технічний паспорт створений без використання Реєстру будівельної діяльності: копія документа, що посвідчує особу заявника. - у разі подання документів поштовим відправленням;

 

копія документа, що засвідчує повноваження представника. - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.

Нормативні документи

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 07.07.2021 №690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 №681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

 

Рішення Київської міської ради від 22.05.2013 № 337/9394 «Про деякі питання ведення реєстрів адрес, вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві» (зі змінами).

Спосіб подання

Заява із документами подаються заявником або уповноваженим представником:

у паперовій формі через центри надання адміністративних послуг або поштовим відправленням з описом вкладення;

в електронній формі через електронний кабінет в Електронній системі шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

 

Виключно в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегрованую з електронним кабінетом, користувачами якої є суб'єкт звернення та суб’єкт надання відповідної послуги, подаються документи для присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна щодо об'єктів. що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми (СС2) та значними (ССЗ) наслідками (крім об'єктів, на які поширюється дія Закону України «Про державну таємницю»)

Онлайн консультант