Внесення змін у дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Ідентифікатор послуги:

01346

Повна назва послуги:

Внесення змін до дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Управлінням з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

 

Заяви для отримання всіх адміністративних послуг, які надаються Управлінням з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), можна завантажити за посиланням - ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ.

Необхідні документи для отримання послуги

Заява.

 

Актуальний топогеодезичний знімок місцевості М 1:500 з прив'язкою рекламного засобу (у разі зміни фундаментної основи (її збільшення).


Ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням у 2 примірниках, завірені підписами і печаткою розробника, які містять інформацію про основні габаритні розміри, вузли кріплення, застосовані матеріали, підключення до інженерних мереж, інші технічні характеристики щодо дотримання встановлених нормативними документами вимог до проєктування та конструювання (формат А4).До конструктивного рішення додається завірена належним чином копія ліцензії чи кваліфікаційного сертифіката розробника, що підтверджує право останнього виконувати послуги (роботи) будівельного проєктування та конструювання або пов'язані із створенням об'єкта архітектури
Заява розповсюджувача зовнішньої реклами (далі-заявник) або уповноваженої ним особи про внесення змін до дозволу на розміщення зовнішньої реклами (у довільній формі).


Кольорова фотокартка та комп'ютерний макет місця (розміром 10х15 см)розташування рекламного засобу (під час розміщення на фасаді будівель та споруд надається фотокартка всього фасаду будівлі з усіма вже розміщеними рекламними засобами).


Оригінал примірника виданого дозволу.


Погодження утримувачів інженерних мереж (у разі розміщення фундаменту рекламного засобу в охоронних зонах інженерних комунікацій, які визначаються відповідно до відстаней, встановлених Державним будівельним нормами і передбачених під час розміщення фундаментів огороджень, естакада, опор контактної мережі та зв'язку, залізничних доріг).


Попереднє погодження з Міністерством культури України та/або місцевим органом виконавчоївлади у сфері охорони культурної спадщини (у разі розміщення рекламного засобу на пам'ятках національного та/або місцевого значення, а також у межах зон охорони цих пам'яток).


Технічна характеристика змін у технологічній схемі рекламного засобу.

Нормативні документи

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні".

 

Постанова КМУ від 29.12.2003 №2067 "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами".

Спосіб подання

Результат послуги - внесення змін до дозволу на розміщення зовнішньої реклами, або лист з обґрунтуванням підстав відмови.
 

 

Особисто, уповноваженою особою.

Результат та спосіб отримання

Особисто, уповноваженою особою

Онлайн консультант