Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань

Ідентифікатор послуги:

01179

Повна назва послуги:

Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань

Строки надання:

В день надходження повідомлення

Вартість:

Платно*

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Відділами з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців районних в місті Києві державних адміністрацій.

 

Інформаційна картка (Дарницький район)

Інформаційна картка (Печерський район)

Інформаційна картка (Дніпровський район)

 

*Платно. За виправлення помилки у вiдомостях ЄДРПОУ, допущеної не з вини суб'єкта державної реєстрацiї, справляється адмiністративний збiр у розмiрi З0 вiдсоткiв адмiністративного збору, встановленого частиною 1 cтатті 36 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осiб, фiзичних осiб-пiдприємцiв та громадських формувань"

Необхідні документи для отримання послуги

1. Письмове повідомлення заявника про виявлення у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки).

 

2. Документ, що підтверджує внесення плати за виправлення помилки – у разі допущення її не з вини суб’єкта державної реєстрації.

 

3. Надаючи повідомлення заявник пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

 

4. У разі якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства.

 

5. У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження (крім випадку, якщо відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі).

Нормативні документи

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг».

Спосіб подання

У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

Результат та спосіб отримання

Результат надання послуги - виправлення помилки, допущеної у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

 

 

Онлайн консультант