Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"

Ідентифікатор послуги:

01227

Повна назва послуги:

Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Необхідні документи для отримання послуги

1. Заява про призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», форма якої затверджена Постановою кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744.

 

2. Свідоцтво про народження дитини. У разі народження дитини за кордоном та відсутності свідоцтва про народження, виданого органом державної реєстрації актів цивільного стану України, копію свідоцтва про народження дитини, виданого компетентним органом іноземної держави та легалізованого в установленному порядку, якщо інше не передбачено законом або міжнародними договорами України, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, разом з перекладом на українську мову. Вірність перекладу або справжність підпису перекладача засвідчується нотаріально (оригінал та копія).

 

3. Посвідка на постійне (тимчасове) проживання, або посвідчення біженця, або довідки про звернення за захистом в Україні (для іноземця та особи без громадянства), або посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (оригінал та копія).

 

4. Документа, що засвідчує реєстрацію особи у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків (картки платника податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті громадянина України), або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб платників податків, які внесено до паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (оригінал та копія).

 

5. Копія рішення виконавчого органу міської ради або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

 

6. Копія рішення виконавчого органу міської ради про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя або до дитячого будинку сімейного типу, або прийомної сім’ї (для сім’ї патронатного вихователя, прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу).

Нормативні документи

Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” від 30.09.2020 № 930-ІХ.

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744 "Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюкаˮ.

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 №1180 "Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

Спосіб подання

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

Результат та спосіб отримання

Результат надання послуги - призначення грошової компенсації або відмова у її призначенні.

Онлайн консультант