Реєстрація місця проживання/перебування особи

Ідентифікатор послуги:

00034/00040

Повна назва послуги:

Реєстрація місця проживання/перебування особи

Строки надання:

Реєстрація місця проживання/перебування здійснюється в день подання особою документів.

Вартість:

Платно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Відділами з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб районних у місті Києві державних адміністрацій.

 

Вартість:

 

У разі звернення особи протягом встановленого Законом строку - 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року;

У разі звернення з порушенням встановленого Законом строку - 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. 

Необхідні документи для отримання послуги
Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку)
Документ, до якого вносяться відомості про місце проживання/перебування. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження
Документи, що підтверджують: право на проживання в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації
Квитанція про сплату адміністративного збору
У разі подачі заяви законним представником додатково подаються: 1) документ, що посвідчує особу законного представника; 2) документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі); 3) згода інших законних представників (за необхідності).
Нормативні документи

Закон України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні"

 

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

 

Постанова КМУ 07.02.2022 р. № 265 "Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад"

Спосіб подання

Особисто, або представником за наявності довіреності

Результат та спосіб отримання

Результат надання послуги - реєстрація місця проживання (перебування) особи або відмова у такій реєстрації.

 

Особисто, або представником за наявності довіреності.

Онлайн консультант