Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів

Ідентифікатор послуги:

01135

Повна назва послуги:

Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Суб'єкт надання адміністративної послуги - Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації.

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги

Оформлення сертифіката проводиться за заявою суб'єкта племінної справи у тваринництві. Заповнення сертифіката проводиться на основі даних відповідних форм племінного обліку, за умови наявності їх у Державному реєстрі суб’єктів племінної справи у тваринництві (далі - Держплемреєстр), за матеріалами державних книг племінних тварин, каталогів або інших офіційних видань та на основі матеріалів щодо присвоєння відповідного статусу суб’єкту племінної справи у тваринництві.

Наявність сертифіката на племінні (генетичні) ресурси застосовується при їх придбанні, реалізації та торгівлі.


Разом із заявою суб'єкт племінної справи у тваринництві подає наступні документи:

 

1. Завірена копія свідоцтва про реєстрацію юридичної особи;

 

2. Завірена копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі суб'єктів племінної справи у тваринництві;

 

3. Завірена копія договору купівлі-продажу племінних ресурсів (племінні тварини великої рогатої худоби, коні, свині, вівці, кози, хутрові звірі, всі види сільськогосподарської птиці, бжолопакети та матки племінних пасік, рибництво, шовківництво);

 

4. При реалізації генетичних ресурсів: (сперми, яйцеклітин та ембріонів) продавець надає копію картки племінного бугая занесеного до каталогу бугаїв - плідників допущених до відтворення у поточному році.

 

5. Завірена копія акта про передачу (продаж) племінної худоби;

 

6. Завірена копія видаткової накладної;

 

7. При отриманні сертифіката племінних (генетичних) ресурсів - довіреність, оформлена відповідно до законодавства, на уповноважену особу суб'єкта племінної справи у тваринництві для його отримання.

Нормативні документи

Закон України «Про племінну справу у тваринництві» від 15.12.1993 № 3691-ХII.

 

Закон України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VІ.

 

Закон України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 №2297-VІ/

 

Наказ Міністерства аграрної політики України від 17 листопада 2011 року № 629 «Про затвердження Положення про сертифікат племінних (генетичних) ресурсів та зразків форм сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів», зареєстрований в Мін'юсті 09 грудня 2011 року за № 1422/20160.

 

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 24.11.2016 № 483 «Про затвердження типових інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги, яка надається структурними підрозділами з питань агропромислового розвитку облдержадміністрації».

 

Розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 17.06.2021 № 378 «Про затвердження Положення про управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації».

 

Наказ управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації від 10.06.2022 № 8 «Про затвердження відповідальних за заповнення та видачу сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів».

Спосіб подання

Подається через центр надання адміністративних послуг особисто суб’єктом звернення або його представником або надсилається поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Результат та спосіб отримання

Результат надання послуги - видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів.

 

Сертифікат племінних (генетичних) ресурсів оформляється у двох примірниках, що мають однакову серію та номер, з них один примірник сертифіката видається покупцю, другий - видається власнику племінних (генетичних) ресурсів.

 

У разі отримання покупцем або продавцем двох примірників сертифікатів їх отримання здійснюється за довіреністю, оформленою відповідно до законодавства.

Онлайн консультант