Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Ідентифікатор послуги:

00183

Повна назва послуги:

Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Управлінням з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

 

Заяви для отримання всіх адміністративних послуг, які надаються Управлінням з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), можна завантажити за посиланням - ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ.

Необхідні документи для отримання послуги

Заява про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

 

Ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням у 2 примірниках, завірені підписами і печаткою розробника, які містять інформацію про основні габаритні розміри, вузли кріплення, застосовані матеріали, підключення до інженерних мереж, інші технічні характеристики щодо дотримання встановлених нормативними документами вимог до проєктування та конструювання (формат А4). До конструктивного рішення додається завірена належним чином копія ліцензії чи кваліфікаційного сертифіката розробника, що підтверджує право останнього виконувати послуги (роботи) будівельного проєктування та конструювання або пов'язані із створенням обєкта архітектури.

 

Кольорова фотокартка , що дає змогу визначити прив'язку до місця розташування рекламного засобу та комп'ютерний макет місця (розміром 10х15 см), на якому планується розташування рекламного засобу (у разі розміщення на фасаді будівель та споруд надається фотокартка всього фасаду будівлі з усіма вже розміщеними рекламними засобами).

Нормативні документи

Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".

 

Закон України "Про рекламу".

 

Постанова КМУ від 29.12.2003 №2067 "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами".
 

Спосіб подання

Особисто, уповноваженою особою, поштою (рекомендованим листом).

Результат та спосіб отримання

Результат послуги - дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, або вмотивована відповідь про відмову у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

 

Особисто, уповноваженою особою.

Онлайн консультант