Видача дублікату картки державної реєстрації договору(контракту) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора

Ідентифікатор послуги:

01137

Повна назва послуги:

Видача дублікату картки державної реєстрації договору(контракту) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора

Строки надання:

Протягом 5 робочих днів з моменту одержання документів.

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва, а також перевірити її стан онлайн.
Реєстрація
Інформація про послугу

Дублікат картки державної реєстрації договору(контракту),який засвідчується підписом посадової особи та скріплюється печаткою органу державної реєстрації.

Необхідні документи для отримання послуги
документ, що засвідчує сплату збору за видачу дубліката картки державної реєстрації договору (контракту) або інформацію (код квитанції) про сплату збору, що перевіряється уповноваженою особою з використанням програмного продукту "check"
Заява про видачу дублікату втраченого (знищеного) інформаційного повідомлення
опубліковане в офіційній пресі оголошення про визнання недійсною втраченої картки державної реєстрації договору (контракту)
Спосіб подання

1.Для отримання послуги необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19-Б. 2.Заповнити заяву. 3.Подати заяву та пакет документів адміністратору. 4.Протягом п'яти робочих днів з дати реєстрації заяви розглядає документи та надає відповідь. 5.Після СМС повідомлення, отримати в Центрі надання адміністративних послуг результат надання адміністративної послуги або письмове повідомлення про відмову.

Онлайн консультант