Переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки

Ідентифікатор послуги:

01279

Повна назва послуги:

Переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки

Строки надання:

30 календарних днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги

1) заява** за формою згідно з додатком до Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки (у редакції постанови Кабінету міністрів України від 18 серпня 2021 № 881);

 

2) копія документа, що підтверджує право власності на дачний чи садовий будинок, засвідчена в установленому порядку (крім випадку, коли право власності на такий будинок зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно);

 

3) письмова згода співвласників (за наявності) на переведення такого будинку в жилий;

 

4) звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам, підписаний виконавцем окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об’єктів архітектури, створений виключно з використанням Реєстру будівельної діяльності у формі електронного документа з присвоєнням реєстраційного номера.

Нормативні документи

Житловий Кодекс України.

 

Постанова Кабінету міністрів України від 29 квітня 2015 № 321 «Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам,у жилі будинки».

 

Постанова Кабінету міністрів України від 23.06.2021 № 681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

 

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16 лютого 2022 № 386 « Про уповноваження Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розглядати заяви та приймати рішення про переведення або відмову в переведенні дачних і садових будинків у жилі будинки».

Спосіб подання

Заява в паперовій формі із документами подаються особисто замовником, уповноваженим представником через центри надання адміністративних послуг або поштовим відправленням з описом вкладення до центру надання адміністративних послуг або в електронній формі через електронний кабінет користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Результат та спосіб отримання

Результат послуги - рішення про переведення дачного чи садового будинка у жилий будинок  або ж рішення про відмову у переведенні переведення дачного чи садового будинка у жилий будинок.  Рішення створюється у формі електронного документу з присвоєнням реєстраційного номера.

 

Спосіб отримання результату - в електронній формі через електронний кабінет користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. У разі подання заяви про переведення дачного або садового будинку у жилий будинок через центр надання адміністративних послуг рішення про переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, видається через зазначені центри.

Онлайн консультант