Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання

Ідентифікатор послуги:

01257

Повна назва послуги:

Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання

Строки надання:

1 робочий день

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Необхідні документи для отримання послуги

Заява.

 

Копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини заявника та членів його сім'ї.


Копії документів, що підтверджують підстави пріоритетності в наданні внутрішньо переміщеним особам житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.


Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.


Копія довідки ВПО про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та копії відповідних довідок членів сім'ї.


Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків

Нормативні документи

Кодекс Житловий

 

Постанова КМУ від 26.06.2019 №582 "Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб"

 

Постанова КМУ від 29.04.2022 р. №495 "Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб"

Спосіб подання

Особисто або уповноваженим представником

Результат та спосіб отримання

Результат надання - взяття на облік ВПО, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання: повідомлення про взяття ВПО на облік або повідомлення про відмову у взятті на облік.

Надання житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання ВПО: ордер на житлове приміщення або письмове повідомлення про відмову в наданні житлового приміщення із зазначенням підстави для відмови.

 

Особисто або уповноваженим представником

Онлайн консультант