5ad

Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання

5ad

Ідентифікатор послуги:

01257

Повна назва послуги:

Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання

Строки надання:

1 робочий день

Вартість:

Безоплатно

5ad

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Необхідні документи для отримання послуги

Заява.

 

Копії документів, виданих органами 5ad державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини заявника та членів його сім'ї.


Копії документів, що підтверджують підстави пріоритетності в наданні внутрішньо переміщеним особам житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.


Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.


Копія довідки ВПО про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та копії відповідних довідок членів сім'ї.


Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків

< 5ad div class="faq__single--title"> Нормативні документи

Кодекс Житловий

 

Постанова КМУ від 26.06.2019 №582 "Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку н 5ad дання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб"

Спосіб подання

Особисто або уповноваженим представником

Результат та спосіб отримання
5ad

Результат надання - взяття на облік ВПО, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання: повідомлення про взяття ВПО на облік або повідомлення про відмову у взятті на облік.

Надання житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання ВПО: ордер на житлове приміщення або письмове повідомлення про відмову в наданні житлового приміщення із зазначенням підстави для відмови.

 

Особисто або уповноваженим представником

Онлайн консультант
0