Оформлення та видача свідоцтва про право власності на житло
Оформлення та видача свідоцтва про право власності на житло
 
Назва послуги:
Оформлення та видача свідоцтва про право власності на житло
Вимоги по строкам:
30 календарних днів
Сплата:
Фізичні особи: Безоплатно
Перелік документів:
Довідки про реєстрацію місця проживання громадянина, який подає заяву, та всіх членів його сім'ї, зареєстрованих у квартирі (будинку), жилому приміщенні в гуртожитку, кімнаті в комунальній квартирі
.
Кількість примірників: 1
Документ, що підтверджує невикористання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду (довідка з попередніх місць проживання (після 1992 року) щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду для всіх членів сім’ї).
.
Кількість примірників: 1
Заява – згода тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію квартири (будинку), жилих приміщень у гуртожитку, кімнат у комунальній квартирі (засвідчена в установленому порядку).
.
Кількість примірників: 1
Копію документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації.
.
Кількість примірників: 1
Копію документа, що посвідчує особу (копії паспортів громадянина України – сторінки 1, 2, 3 та всі сторінки з відмітками реєстрації місця проживання, копії свідоцтв про народження осіб, які не досягли 16-річного віку, всіх членів сім’ї, що беруть участь у приватизації – за наявності оригінала документа).
.
Кількість примірників: 1
Копія ордера про надання жилої площі, у разі зміни наймача додається завірена копія витягу з рішення (розпорядження ) про зміну наймача. У разі виведення житла зі службового приміщення додається завірена копія витягу з відповідного рішення (розпорядження )
.
Кількість примірників: 1
Оформлена заява на приватизацію квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку, кімнати в комунальній квартирі (заява оформлюється на підприємстві по обслуговуванню житла). За неповнолітніх членів сім’ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь в приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини (у разі відсутності одного з батьків надається документ, що підтверджує його відсутність). Якщо дитина віком від 14 до 18 років, додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників.
.
Кількість примірників: 1
Технічний паспорт поточної інвентаризації на квартиру (будинок), жиле приміщення у гуртожитку (та його копія).
.
Кількість примірників: 1
Нормативно-правові акти, які регулюють надання послуги:
Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків
Про приватизацію державного житлового фонду
Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян
Про затвердження Положення про порядок оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна в м. Києві
Корисні посилання на державні ресурси
Підтримка
(044) 202-60-38; (044) 202-60-39
Соціальні мережі:
Facebook ico