Оформлення та видача свідоцтва про право власності на житло

Ідентифікатор послуги:

00257

Повна назва послуги:

Оформлення та видача свідоцтва про право власності на житло

Строки надання:

30 календарних днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Необхідні документи для отримання послуги

Довідки про реєстрацію місця проживання громадянина, який подає заяву, та всіх членів його сім'ї, зареєстрованих у квартирі (будинку), жилому приміщенні в гуртожитку, кімнаті в комунальній квартирі.


Документ, що підтверджує невикористання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду (довідка з попередніх місць проживання (після 1992 року) щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду для всіх членів сім’ї).


Заява – згода тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію квартири (будинку), жилих приміщень у гуртожитку, кімнат у комунальній квартирі (засвідчена в установленому порядку).


Копію документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації.


Копію документа, що посвідчує особу (копії паспортів громадянина України – сторінки 1, 2, 3 та всі сторінки з відмітками реєстрації місця проживання, копії свідоцтв про народження осіб, які не досягли 16-річного віку, всіх членів сім’ї, що беруть участь у приватизації – за наявності оригінала документа).


Копія ордера про надання жилої площі, у разі зміни наймача додається завірена копія витягу з рішення (розпорядження ) про зміну наймача. У разі виведення житла зі службового приміщення додається завірена копія витягу з відповідного рішення (розпорядження ).


Оформлена заява на приватизацію квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку, кімнати в комунальній квартирі (заява оформлюється на підприємстві по обслуговуванню житла). За неповнолітніх членів сім’ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь в приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини (у разі відсутності одного з батьків надається документ, що підтверджує його відсутність). Якщо дитина віком від 14 до 18 років, додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників.
Технічний паспорт поточної інвентаризації на квартиру (будинок), жиле приміщення у гуртожитку (та його копія).

 

Для мешканців гуртожитків додатково до документів, зазначених в пунктах 1-8 надаються: копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (за наявності оригінала); довідка з медичного закладу про відсутність захворювання на туберкульоз; заява про відсутність іншого власного житла.

Нормативні документи

Закон України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків"

 

Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду"

 

Постанова КМУ від 08.10.1992 №572 "Про механізм впровадження Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду"

 

Наказ від 16.12.2009 №396 "Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян"

Спосіб подання

Особисто або уповноваженим представником

Результат та спосіб отримання

Результат надання - отримання свідоцтва про право власності у двох примірниках.

 

Особисто, уповноваженим представником, поштою

Онлайн консультант