Продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Ідентифікатор послуги:

00186

Повна назва послуги:

Продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Строки надання:

15 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Управлінням з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

 

Заяви для отримання всіх адміністративних послуг, які надаються Управлінням з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), можна завантажити за посиланням - ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ.

Необхідні документи для отримання послуги

Заява заявника або уповноваженої ним особи про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.


Висновок (виданий підприємством, установою чи організацією, які мають відповідні ліцензії) щодо відповідності встановленого рекламного засобу вимогам безпеки його розміщення та використання протягом строку, на який продовжується дозвіл, а також завірену належним чином копію ліцензії розробника цього висновку, що підтверджує право останнього надавати такі послуги (роботи).


Документ (Акт звірки взаєморозрахунків), який підтверджує відсутність заборгованості у розповсюджувача реклами, на розміщення рекламного засобу щодо якого раніше було надано дозвіл та укладено договір на право тимчасового користування місцем.


Оригінал виданого дозволу, строк дії якого необхідно продовжити.


Оригінал листа-погодження від власника (балансоутримувача) місця розташування рекламного засобу або уповноваженої ним особи щодо відсутності заперечення на розміщення рекламного засобу на строк продовження дії дозволу, виданий балансоутримувачем не пізніше ніж за місяць до звернення із зайвою про продовження строку дії дозволу.

Нормативні документи

Закон України "Про рекламу".

 

Постанова КМУ від 29.12.2003 №2067 "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами".
 

Спосіб подання

Особисто, уповноваженою особою.

Результат та спосіб отримання

Результат послуги - продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, або відмова у продовженні дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
 

 

Особисто, уповноваженою особою.

Онлайн консультант