Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі копій документів. що створюються під час ведення державного земельного кадастру

Ідентифікатор послуги:

00063

Повна назва послуги:

Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення державного земельного кадастру

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Платно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва, а також перевірити її стан онлайн.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Головним управлінням Держгеокадастру в м. Києві.

 

Інформаційна картка

 

Вартість послуги:

Розмір плати за надання послуги – 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого  законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.

Необхідні документи для отримання послуги
Документ, що підтверджує оплату послуг з надання копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру та витягу з нього (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення.
Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).
Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру та/або витягів з них.
Нормативні документи

Закон України «Про Державний земельний кадастр»

 

"Порядок ведення Державного земельного кадастру", затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051

Спосіб подання

Особисто, уповноваженою особою.

Спосіб отримання

Результат послуги - отримання копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру та/або витяги з них або повідомлення про відмову у їх наданні.

 

Особисто, уповноваженою особою.

Онлайн консультант