Оформлення обміну жилих приміщень та видача обмінних ордерів

Ідентифікатор послуги:

02027

Повна на 5ad зва послуги:

Оформлення обміну жилих приміщень та видача обмінних ордерів

Строки надання:

30 календарних днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання пос 5ad уги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги
5ad

Зразок заяви.

 

Заява до якої додається згода на обмін підприємства, установи, організації, якщо здійснюється обмін жилих приміщень в будинку підприємства, установи, організації. Якщо жиле приміщення знаходиться в будинку підприємства, установи, організації, зазначених у частині першій статті 114 Житлового кодексу Української РСР. додатково надається виписка з трудової книжки особи, яка є наймачем жилого приміщення, про дату і причину звільнення або документ про те, що жиле приміщення було одержане не у зв'язку з трудовими відносинами, або про те, що особа, яка вселяється в це приміщен 5ad я, перебуває з зазначеним підприємством, установою, організацією у трудових відносинах

 

Заява та виписка з рішення загальних зборів членів житлово-будівельного кооперативу (зборів уповноважених) про згоду на обмін, якщо здійснюється обмін жилих приміщень між членами одного й того ж житлово-будівельного кооперативу.


Заява та виписка з рішення загальних зборів членів житлово-будівельного кооперативу (зборів уповноважених) про прийом даної особи до кооперативу, якщо здійснюється обмін жилого приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду на жило приміщення в будинку житлово-будівельного кооперативу або при обміні жилих приміщень між членами різних житлово-будівельних кооперативів.


Заява та довідка лікувально-профілактичної у 5ad станови за місцем проживання заявника про відсутність у нього і членів його сім'ї захворювання, яке перешкоджає проживанню у комунальній квартирі (при здійсненні обміну на жиле приміщення в квартирі, в якій проживає два або більше наймачів (членів житлово-будівельного кооперативу).


Заява та документи, які підтверджують перебування у шлюбі або перебування в родинних відносинах з кимось із осіб, які залишилися проживати у приміщенні, частина якого обмінюється (у разі обміну житлового приміщення на частину жилого приміщення).


Заява та згода органу опіки і піклування, якщо здійснюється обмін жилого приміщення, що перебуває в користуванні особи, над якою встановлено опіку або піклування.


Заява та письмова згода осіб, які проживають у суміжному (зв'язано 5ad му загальним входом) жилому приміщенні, якщо здійснюється обмін неізольованого жилого приміщення.


У разі здійснення обміну житла, що належить громадянам на праві власності, на жилі приміщення в будинках державного житлового фонду або будинках житлово-будівельного кооперативу, подається заява, документ, який підтверджує право власності на житлове приміщення та з отриманням письмового дозволу від адміністративного органу на обмін - нотаріально оформлений договір про відчуження жилого приміщення з посвідчувальним написом, що договір підлягає реєстрації в установленому законодавством порядку після отримання продавцем обмінного ордеру.

5ad
Нормативні документи

Житловий Кодекс.


Про затвердження Правил обміну жилих приміщень в Українській РСР.

5ad
Спосіб подання

Особисто чи уповноваженою особою

Результат та спосіб отримання

Результат надання послуги - учасники обміну жилими приміщеннями одночасно одержують обмінні ордери за формою, встановлен 5ad ою Правилами обміну жилих приміщень в Українській PCP, затвердженими постановою Ради Міністрів Української PCP від 31 січня 1986 року №31. Якщо в результаті обміну з метою об’єднання в одну сім’ю громадяни одержують жилі приміщення в одній квартирі, їм видається один ордер. Громадянин, який здійснив обмін житла, що належало йому на праві власності, на жиле приміщення в будинку державного житлового фонду або будинку житлово - будівельного кооперативу, отримує обмінний ордер.

 

Особисто чи уповноваженою особою

Онлайн консультант
0