Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Ідентифікатор послуги:

01262

Повна назва послуги:

Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Строки надання:

30 календарних днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається структурними підрозділами районних в місті Києві державних адміністрацій.

 

Інформаційна картка Голосіївський район
Інформаційна картка Дарницький район
Інформаційна картка Деснянський район
Інформаційна картка Дніпровський район
Інформаційна картка Оболонський район
Інформаційна картка Печерський район
Інформаційна картка Подільський район
Інформаційна картка Святошинський район
Інформаційна картка Солом'янський район
Інформаційна картка Шевченківський район

Необхідні документи для отримання послуги

1. Заява одного з батьків (законних представників) дитини.

 

2. Копії паспортів суб’єктів звернень - 1,2 сторінки та сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання (для паспорта громадянина України у вигляді книжечки), копія витягу з демографічного реєстру (для паспорта у вигляді ID-картки) та копії реєстраційних номерів облікової картки платника податків.

 

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

 

4. Довідка про взяття дитини на облік як внутрішньо переміщеної особи або документа, що підтверджує проживання/перебування дитини в населеному пункті, на території якого здійснювалася антитерористична операція.

 

5. У разі відсутності відомостей про реєстрацію місця проживання (перебування) дитини або документів, зазначених у абзаці п’ятому цього пункту, доказами підтвердження її місця проживання (перебування) у населеному пункті, на території якого здійснювалася антитерористична операція, можуть бути відомості, які містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, або документи про право власності батьків або дитини на рухоме або нерухоме майно, свідоцтво про базову загальну середню освіту або атестат про повну загальну середню освіту, або документ про професійно-технічну освіту, або табель успішності, або учнівський квиток, або медичні документи, або свідоцтво про народження дитини.

 

6. Документ, що підтверджує повноваження законного представника дитини (якщо дитина постійно проживає (перебуває) у закладі охорони здоров’я, навчальному або іншому дитячому закладі, - документ, що підтверджує факт зарахування дитини до такого закладу) або родинні стосунки між дитиною та заявником, або повноваження представника органу опіки та піклування.

 

7. Висновок оцінки потреб сім’ї (особи) у соціальних послугах, підготовлений центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

 

8. В разі наявності:

8.1. подаються виписки з медичної картки дитини або консультаційного висновку спеціаліста, видані після медичного обстеження та лікування дитини в закладах охорони здоров’я та науково-дослідницьких установах, визначених МОЗ, із зазначенням діагнозу згідно з Міжнародною класифікацією хвороб та споріднених проблем здоров’я десятого перегляду, отриманих у період здійснення антитерористичної операції і заходів із забезпечення національної безпеки і оборони і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській області;

8.2. заява про вчинення кримінального правопорушення щодо дитини, про залучення дитини до кримінального провадження як потерпілої або визнання дитини потерпілою, зареєстрованих в установленому порядку у відповідних правоохоронних органах;

8.3. витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань про відкриття кримінального провадження за вказаною заявою про вчинення злочину щодо дитини та висновку експерта за результатами судової експертизи, проведеної в ході досудового розслідування в кримінальному провадженні, яка встановлює факт отримання дитиною поранення, контузії, каліцтва, зазнання фізичного, сексуального, психологічного насильства внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у разі наявності обставин.

Нормативні документи

стаття 177 Сімейного кодексу України.

 

статті 32, 54 Цивільного кодексу України.

 

стаття 17 Закону України «Про охорону дитинства».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини».

Спосіб подання

Документи надаються суб’єктом звернення особисто або уповноваженою особою, у довіреності якої має бути чітко зазначено, на який саме вид адміністративних послуг подаються документи.

Результат та спосіб отримання

Результат надання послуги - отримання копії розпорядження про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Онлайн консультант