Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв'язку з обміном

Ідентифікатор послуги:

00274

Повна назва послуги:

Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв'язку з обміном

Строки надання:

20 робочих днів;

7 робочих днів;

Вартість:

Звичайне надання: 958.00 грн;

Термінове надання: 1598.00 грн;

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Територіальними підрозділами Державної міграційної служби України.

 

Типові технологічні та інформаційні картки послуг

 

Строки надання:

1) не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання;

2) не пізніше ніж через сім робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його термінового отримання;

Необхідні документи для отримання послуги

Свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження.

 

Довідка про реєстрацію особи громадянином України.

 

Документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника (у разі подання документів законним представником).

 

Документ, що посвідчує особу законного представника (у разі подання документів законним представником).

 

Документи, що підтверджують обставини, у зв’язку з якими паспорт для виїзду за кордон підлягає обміну.

 

Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору.

 

Документи, що посвідчують повноваження опікуна (піклувальника) (для оформлення паспорта для виїзду за кордон дитині-сироті, дитині, позбавленій батьківського піклування, що не досягла 16-річного віку).

 

Заява про повернення паспорта для виїзду за кордон, що підлягає обміну, після його анулювання у зв'язку з наявністю в ньому віз або у випадках, якщо такий паспорт є підставою для отримання/продовження дозвільних документів на проживання в іноземній державі (за бажанням особи).

 

Заява-анкета (оформлюється під час подання документів).

 

Паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку та проживає в Україні).

 

Паспорт для виїзду за кордон, що підлягає обміну.

 

Письмова заява (довільної форми) та документи, що підтверджують викладені у заяві факти (у разі оформлення паспорта громадянина України у строк до трьох робочих днів у зв'язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов'язаною з нагальною потребою в лікуванні від'їжджаючого, від'їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном).

 

Письмова заява (довільної форми) (у разі необхідності написання прізвища або / та ім’я латинськими літерами відповідно до написання у раніше виданих на ім’я особи документах).

 

Одна кольорова фотокартка розміром 10х15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування (у разі оформлення паспорта особі, яка не досягла 12-річного віку).

 

Увага! Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон бажано  мати при собі раніше видані та не здані паспорти громадянина України для виїзду за кордон для вирішення питання повернення державі, анулювання та повернення особі, або залишення як другого діючого паспорта для виїзду за кордон.

Нормативні документи

Закон України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус"

 

Закон України "Про громадянство України"

 

Закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"

 

Постанова КМУ від 07.05.2014 №152 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення"

 

Постанова КМУ від 26.11.2014 №669 "Про затвердження Порядку отримання, вилучення з Єдиного державного демографічного реєстру та знищення відцифрованих відбитків пальців рук особи"

 

Постанова КМУ від 24.12.2019 №1113 "Про запровадження експериментального проекту щодо спрощення процесу перевірки факту оплати адміністративних та інших послуг з використанням програмного продукту “check”"

Спосіб подання

Особисто заявником

Результат та спосіб отримання

Результат - видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон або відмова від його оформлення чи видачі.

 

Особисто заявником

Онлайн консультант