Будівельний паспорт забудови земельної ділянки

Ідентифікатор послуги:

00156

Повна назва послуги:

Будівельний паспорт забудови земельної ділянки

Отримати послугу онлайн:

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги
1) Заява на видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки за формою, наведеною у додатку 1 до Порядку.
2) Примірник будівельного паспорта забудови земельної ділянки замовника, якщо такий паспорт надавався до 01 вересня 2020 року (у разі внесення змін до будівельного паспорта забудови земельної ділянки).
3) Копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію, або заповіту, у разі якщо речове право на земельну ділянку не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
4) Копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці, у разі якщо право власності на об’єкт нерухомого майна не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (у разі здійснення реконструкції, капітального ремонту).
5) Згода співвласника (співвласників) об’єкта нерухомого майна, розташованого на земельній ділянці (у разі здійснення реконструкції, капітального ремонту) (за умови перебування у спільній власності).
6) Схема намірів забудови земельної ділянки (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо), за формою, наведеною у додатку 2 до Порядку.
7) Схема намірів забудови земельної ділянки (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади та плани поверхів нових об’єктів із зазначенням габаритних розмірів тощо), наведена у додатку 2 до Порядку (у разі внесення змін до будівельного паспорта).
8) Проектна документація (за наявності).
9) Згода співвласника (співвласників) земельної ділянки на забудову (у разі розміщення нових об’єктів, у разі здійснення нового будівництва об’єкта) (за умови перебування у спільній власності).
Інформація про наявність у межах земельної ділянки режимоутворюючих об’єктів культурної спадщини та обмеження у використанні земельної ділянки у разі здійснення нового будівництва об’єкта (за наявності).
Копія статуту садового товариства, у разі якщо земельна ділянка розташована в садовому товаристві.
Нормативні документи

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності".

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 722 «Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 №681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

Спосіб подання

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) або електронною поштою чи заповнивши заяву на отримання послуги онлайн на сайті: https://diia.gov.ua/services/vidacha-budivelnogo-pasporta.

Результат та спосіб отримання

Результат послуги - отримання примірника будівельного паспорту забудови земельної ділянки.

 

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом) чи на сайті: https://diia.gov.ua/services/vidacha-budivelnogo-pasporta.

Онлайн консультант