Внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Ідентифікатор послуги:

01186

Повна назва послуги:

Внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги

1) Заява про наміри для внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (із зазначенням кадастрового номера земельної ділянки, граничної висоти об’єкта проектування в метрах за намірами замовника та інших параметрів, схема розміщення об’єкта проектування для його ідентифікації) (довільна форма).

2) Копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію - у разі, якщо речове право на земельну ділянку не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

3) копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці - у разі, якщо право власності на об’єкт нерухомого майна не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, або згода його власника, засвідчена в установленому законодавством порядку (у разі здійснення реконструкції або реставрації).

4) викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000.

Нормативні документи

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 722 «Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.12.2021 № 1427 «Питання використання приаеродромної території».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 №681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

 

Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.11.2017 № 289 «Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються».

Спосіб подання

Заява із документами подаються заявником або уповноваженим представником, шляхом створення запиту на зміни у картці містобудівних умов та обмежень у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва:

- у паперовій формі через центри надання адміністративних послуг

- або поштовим відправленням з описом вкладення;

- в електронній формі через електронний кабінет в Електронній системі шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

Результат та спосіб отримання

Результат надання послуги - містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (внесення змін до містобудівних умов та обмежень), затверджені наказом Департаменту або лист про відмову у внесенні змін до містобудівних умов та обмежень з обґрунтуванням підстав такої відмови, затверджений наказом Департаменту, або лист про повернення без розгляду.

Онлайн консультант