5ad

Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Ідентифікатор послуги:
01121

Повна назва послуги:

Видача дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Строки надання:

20 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися н 5ad отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу
< 5ad path d="M29.7013 12.9943H16.707V0H12.9943V12.9943H0V16.707H12.9943V29.7013H16.707V16.707H29.7013V12.9943Z" fill="black" />

Послуга надається:

 

- Департаментом захисту довкілля та адаптації до зміни клімату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - Інформаційна картка

 

- Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації - Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги

Відомості щодо наявності висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ "Про оцінку впливу на довкілля" підлягає оцінці впливу на довкілля.

 

Документи, в яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речов 5ad ин, підготовлених відповідно до Інструкції у письмовій та електронній формі.

 

Заява встановленого зразка про видачі дозволу на викиди забруднюючих речових в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

 

Повідомлення органу екології та природних ресурсів про наявність або відсутність зауважень громадськості щодо видачі суб’єкту господарювання дозволу на викиди.

 

Повідомлення, розміщене в місцевих друкованих засобах масової інформації, про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Нормативні документи

Закон України "Про охорону атмосферного повітря"


Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"


Постанова КМУ від 12.03.2002 №302 "Про затвердже 5ad ня Порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян - підприємців, які отримали такі дозволи"

Спосіб подання

Особисто, уповноваженим представником, поштою (рекомендованим листом).

Результат та спосіб отримання

Результат послуги - дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, або відмова у видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

 

Особисто, уповноваженим представником, поштою (рекомендованим листом).

Онлайн консультант
0