Дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Ідентифікатор послуги:

01170

Повна назва послуги:

Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Строки надання:

7 робочих днів з дня отримання заяви

Вартість:

Платно / Безоплатно (у певних випадках)

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Київським міським центром зайнятості.

Інформаційна картка

 

Вартість послуги:

для дозволів, що видаються на строк від 1 до 3 років: адміністративний збір становить 6 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи;

- для дозволів, що видаються на строк від 6 місців до 1 року включно: адміністративний збір становить 4 прожиткові мінімуми для працездатних громадян, встановлені законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи;

- для дозволів, що видаються на строк до 6 місяців: адміністративний збір становить 2 прожиткові мінімуми для працездатних осіб, встановлені законом на 1 січня календарного року, в якому роботодавцем подані документи.

 

Примітка:

Для осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту послуга надається безоплатно.

Необхідні документи для отримання послуги

Заява про отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців.


Кольорова фотокартка іноземця чи особи без громадянства розміром 3,5 x 4,5 см.


Копії сторінок паспортного документа іноземця чи особи без громадянства з особистими даними разом з перекладом українською мовою, засвідченим в установленому законодавством порядку.


Копія диплома про вищу освіту відповідного університету, визнаного в Україні в установленому порядку (за потреби).


Копія довідки про звернення за визнанням особою без громадянства (за потреби).


Копія довідки про звернення за захистом в Україні (за потреби).


Копія договору (контракту), укладеного між українським та іноземним суб’єктами господарювання, яким передбачено застосування праці іноземців та осіб без громадянства, які направлені іноземним роботодавцем в Україну для виконання певного обсягу робіт (надання послуг) (за потреби).


Копія проекту трудового договору (контракту) або гіг-контракту з іноземцем або особою без громадянства, посвідчена роботодавцем.


Копія рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту (за потреби).


Нотаріально засвідчені копії документів, що ідентифікують об’єкт авторського права та/або суміжних прав автора та засвідчують авторство (авторське право) (за потреби).


Рішення іноземного суб’єкта господарювання про переведення іноземця або особи без громадянства на роботу в Україну та копія контракту, укладеного між іноземцем або особою без громадянства та іноземним суб’єктом господарювання, про переведення на роботу в Україну з визначенням строку роботи в Україні (за потреби).

Нормативні документи

Закон України "Про зайнятість населення"

 

Постанова КМУ від 15.11.2017 №858 "Про затвердження форм заяв для отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, продовження строку дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, внесення змін до дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства" 

Спосіб подання

Заявник: Особисто

Представник заявника: Особисто

Результат та спосіб отримання

Результат - Видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства або відмова у видачі дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

 

Заявник: Електронною поштою, Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Представник заявника: Електронною поштою, Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Онлайн консультант