Державна реєстрація змін і доповнень до договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора

Ідентифікатор послуги:

01139

Повна назва послуги:

Державна реєстрація змін і доповнень до договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора

Строки надання:

20 календарних днів

Вартість:

Платно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Інформаційна картка

 

Вартість надання послуги:
адміністративний збір становить у розмірі шести неоподаткованих мінімумів доходів громадян, встановлених на день реєстрації договору (контракту).

Необхідні документи для отримання послуги

1. Лист звернення про державну реєстрацію змін до договору (контракту).

2. Зміни і доповнення до договору (контракту) (оригінал і копія), засвідчені в установленому порядку.

3. Засвідчені копії установчих документів суб'єкта (суб'єктів) зовнішньоекономічної діяльності України та свідоцтва про його державну реєстрацію як суб'єкта підприємницької діяльності.

4. Інформаційна картка договору (контракту) за формою, що встановлює Мінекономіки.

5. Документи, що свідчать про реєстрацію (створення) іноземної юридичної особи (нерезидента) в країні її місцезнаходження (витяг із торгівельного, банківського або судового реєстру тощо). Ці документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі, перекладені українською мовою та легалізовані у консульській установі України, якщо міжнародними договорами, в яких бере участь Україна, не передбачено інше. Зазначені документи можуть бути засвідчені також у посольстві відповідної держави в Україні та легалізовані в МЗС.

6. Ліцензія, якщо згідно із законодавством України цього вимагає діяльність, що передбачається договором (контрактом).

7. Документ про оплату послуг за державну реєстрацію змін і доповнень до договору (контракту).

Нормативні документи

Закон України "Про режим іноземного інвестування"

 

Постанова КМУ від 30.01.1997 №112 "Про затвердження Положення про порядок державної реєстрації договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора"

Спосіб подання

Заявник у паперовому вигляді подає до органу державної реєстрації документи, необхідні для державної реєстрації змін і доповнень до договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність. Факт прийому документів фіксується у журналі обліку державної реєстрації договорів (контрактів).

Результат та спосіб отримання

У зазі державної реєстрації змін та доповнень до договору (контракту) заявник отримує картку державної реєстрації у трьох примірниках та договір (контракт) із спеціальною відміткою про державну реєстрацію.

Онлайн консультант