Дозвіл на спеціальне водокористування (для водокористувачів міста Києва, Київської області, зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи)

Ідентифікатор послуги:

00255

Повна назва послуги:

Дозвіл на спеціальне водокористування

Строки надання:

30 календарних днів

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва, а також перевірити її стан онлайн.
Реєстрація
Інформація про послугу

Дозвіл на спеціальне водокористування

Необхідні документи для отримання послуги
Докладна нформація щодо одержання дозволу на спеціальне водокористування доступна за посиланням: https://www.davr.gov.ua/pro-dozvil-na-specialne-vodokoristuvannya
Затверджені індивідуальні технологічні нормативи використання питної води (для підприємств та організацій житлово-комунального господарства, суб’єктів господарювання, які надають послуги з центрального водопостачання та/або водовідведення)
Копія правовстановлюючих документів на водні об’єкти (для орендарів водних об’єктів)
Нормативи гранично допустимого скидання (ГДС) забруднюючих речовин у водні об’єкти із зворотними водами (з розрахунком на кожний випуск (скид) окремо)
Обґрунтування потреби у воді з помісячним нормативним розрахунком водокористування і водовідведення
Опис та схема місць забору води та скиду зворотних вод
Спосіб подання

1.Для отримання послуги необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19-Б. 2.Заповнити заяву. 3.Подати заяву та пакет документів адміністратору. 4.Протягом тридцяти календарних днів з дати реєстрації заяви розглядає документи та надає відповідь. 5.Після СМС повідомлення, отримати в Центрі надання адміністративних послуг результат надання адміністративної послуги або письмове повідомлення про відмову.

Онлайн консультант