Реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання

Ідентифікатор послуги:

00055

Повна назва послуги:

Державна реєстрація змін до відомостей про громадське об'єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів

Строки надання:

3 робочих дні.

Може бути продовжений, але не більше ніж на 15 робочих днів.

Вартість:

Платно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві.

 

Інформаційна картка

 

Вартість послуги:

3 робочих дні - 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії, та округлюються до найближчих 10 гривень.

2 робочих дні - подвійний розмір встановленого адміністративного збору.

1 робочий день - п’ятикратний розмір встановленого адміністративного збору.

 

Строк розгляду документів може бути продовжений суб’єктом державної реєстрації за необхідності, але не більше ніж на 15 робочих днів.

Необхідні документи для отримання послуги

Відомості про керівні органи громадського формування.

 

Документ про сплату адміністративного збору (крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою).

 

Заява про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій за формами, затвердженими відповідно до законодавства, - за бажанням заявника у разі внесення до установчих документів змін, які впливають на систему його оподаткування.

 

Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 

Копія заяви про зупинення (припинення) членства до відповідних статутних органів громадського формування з відміткою про її прийняття (для державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства у громадському формуванні).

 

Нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи (для фізичної особи - нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, - для фізичної особи – резидента).

 

Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) передавального акта або розподільчого балансу – у разі внесення змін, пов’язаних із внесенням даних про юридичну особу, правонаступником якої є зареєстрована юридична особа.

 

Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 

Реєстр осіб (громадян), які брали участь в засіданні уповноваженого органу управління юридичної особи.

 

Структура власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства.

 

Установчий документ юридичної особи в новій редакції – у разі внесення змін, що містяться в установчому документі.

Нормативні документи

Закон України "Про громадські об'єднання"

 

Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань"

Спосіб подання

Особисто, уповноваженим представником.

Результат та спосіб отримання

Результат та способи отримання результату:

- Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
- Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
- Рішення про проведення державної реєстрації.
- Установчий документ юридичної особи в електронній формі, виготовлений шляхом сканування – у разі внесення змін до установчого документа.
- Рішення та повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови.

 

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом) чи на сайті: https://kap.minjust.gov.ua/.

Онлайн консультант