27 вересня 2019
Побудова довіри у сфері надання адміністративних послуг
Система електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів "Трембіта" та інформаційна система "Вулик" сприяють запровадженню довіри у цифровому суспільстві та посилюють розвиток електронного урядування та децентралізацію в Україні.
Нова система автоматизації адміністративних процесів ЦНАП - "Вулик", покликана підвищити якість надання адміністративних послуг.
Завдяки зменшенню паперового документообігу, забезпечено надійність зберігання та захисту інформації, що сприятиме підвищенню довіри у відвідувачів.
Передусім, дану програму важливо застосувати у невеликих ЦНАП, де відсутнє фінансування. Таким чином, буде покращенно аспект автоматизації робочого місця адміністратора і взаємодії з суб'єктом надання адміністративних послуг.