06 листопада 2023

Вклеювання фото у паспорт громадянина України у 25 та 45 років: де і як отримати послугу

Вклеювання фото у паспорт громадянина України у 25 та 45 років: де і як отримати послугу

В Україні від 1 липня 2023 року рішенням Уряду скасовано карантин, запроваджений через пандемію COVID-19. Тож українцям, яким виповнилося 25 або 45 років у період від 13 березня 2020 року до 24 січня 2022 року і які не вклеїли фото у паспорт, необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) / територіального підрозділу Державної міграційної служби України для обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (книжечка) на ID-картку.

Звертаємо увагу: паспорти громадянина України зразка 1994 року, у які не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення 25- чи 45-річного віку у строк за 30 днів до 24 лютого 2022 року та після 24 лютого 2022 року, є документами, що посвідчують особу і підтверджують громадянство України та підлягають обміну на ID-картку або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів із дня припинення чи скасування воєнного стану.

Де отримати послугу

Для отримання адміністративної послуги з вклеювання фотокартки по досягненні 25- і 45-річного віку заявник або його опікун/піклувальник можуть звернутися до Центру надання адміністративних послуг / територіального органу Державної міграційної служби незалежно від місця реєстрації.

Необхідні документи для отримання послуги

✔ заява про вклеювання фотокартки;
✔ дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутого особою віку;
✔ паспорт громадянина України зразка 1994 року;
✔ у разі подання паспорта, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свої повноваження (території України, які в 2014 році були тимчасово окуповані), заявник додатково подає всі наявні документи, у тому числі документи, що містять фотозображення особи;
✔ у разі подання заяви опікуном/піклувальником особи додатково подаються документ, що посвідчує особу опікуна/піклувальника та документ, що підтверджує його повноваження.

Термін виконання послуги

Послуга надається протягом 5-ти робочих днів із моменту звернення. У випадках потреби у додатковій перевірці інформації, наданої заявником, строк вклеювання фотокартки може бути продовжений на не більше ніж 30 календарних днів.

Вартість послуги

Послуга з вклеювання фотокартки у паспорт громадянина України безкоштовна.

Онлайн консультант