Внесення суб’єкта кінематографії до Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів

Ідентифікатор послуги:

01113

Повна назва послуги:

Внесення суб’єкта кінематографії до державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів (стосовно розповсюджувачів фільмів, які отримали право на розповсюдження фільмів у межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць; демонстраторів фільмів які провадять свою діяльність у межах відповідних адміністративно-територіальних одиниць)

Строки надання:

30 календарних днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом культури та туризму Київської обласної державної адміністрації.

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги

1. Заява за зразком додатків 2 або 3 до Положення про Державний реєстр виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 року № 27, в якій зазначено такі відомості:

1.1. Розповсюджувачами фільмів - про наявність власної або найманої (орендованої) виробничої бази для тиражування фільмів на кіноплівці, магнітних чи інших електронних носіях; про види розповсюдження (тиражування, продаж, прокат);

1.2. Демонстраторами фільмів - про прийняття в експлуатацію новозбудованого, реконструйованого або переоснащеного кінотеатру, відеозалу, кіноустановки, відеоустановки міжвідомчою комісією (копія акта);

 

2. Копія статуту, засвідчена в установленому порядку (для юридичної особи);

 

3. Довіреність, на підставі якої інтереси заявника представлятиме його уповноважена особа (у разі потреби).

Нормативні документи

Закон України «Про адміністративні послуги».

 

Закон України «Про охорону культурної спадщини».

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг».

 

Положення про Державний реєстр виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 року №27.

Спосіб подання

Заява та документи на отримання адміністративної послуги в письмовій формі подається особисто суб’єктом звернення або його представником (законним представником) або надсилається поштою чи в електронній формі - подається з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування до Центру надання адміністративних послуг.

Результат та спосіб отримання

Результат надання послуги:

 

1. Рішення про внесення суб’єкта кінематографії до Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів.

 

2. Рішення про відмову внесення суб’єкта кінематографії до Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів.

Онлайн консультант