Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Ідентифікатор послуги:

00158

Повна назва послуги:

Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги

1) Заява про наміри для надання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (із зазначенням кадастрового номера земельної ділянки, граничної висоти об’єкта проектування в метрах за намірами замовника та інших параметрів, схема розміщення об’єкта проектування для його ідентифікації) (довільна форма).

2) Копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію - у разі, якщо речове право на земельну ділянку не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

3) копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці - у разі, якщо право власності на об’єкт нерухомого майна не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, або згода його власника, засвідчена в установленому законодавством порядку (у разі здійснення реконструкції або реставрації).

4) викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000.

Нормативні документи

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 722 «Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.12.2021 № 1427 «Питання використання приаеродромної території».

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 №681 «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

 

Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.11.2017 № 289 «Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються».

Спосіб подання

Особисто, уповноваженою особою, поштою (рекомендованим листом)

Результат та спосіб отримання

Результат послуги - примірник містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки або лист-відмова у наданні містобудівних умов і обмежень.

 

Особисто, уповноваженою особою, поштою (рекомендованим листом)

Онлайн консультант