Витяг з технічної документації про грошову оцінку земельної ділянки

Ідентифікатор послуги:

00068

Повна назва послуги:

Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Отримати послугу онлайн:

Строки надання:

3 робочих дні

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Головним управлінням Держгеокадастру в м. Києві та Київській області.

 

Інформаційна картка

Необхідні документи для отримання послуги
Нормативні документи

Закон України "Про оцінку земель"

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2021 р. № 1147 "Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок"

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 105 "Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р "Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг"  

Спосіб подання

Подаються до центру надання адміністративних послуг особисто заявником (уповноваженою особою заявника), направлення поштою або в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, в тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему Держгеокадастру.

Результат та спосіб отримання

Результат надання - отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки або відмови у видачі такого витягу.

 

Видається центром надання адміністративних послуг заявнику (уповноваженій особі заявника), надсилається поштою на адресу, вказану заявником у заяві.

У разі подання заяви в електронній формі результат може  надаватись в електронній формі технічними засобами телекомунікацій з накладенням кваліфікованого електронного підпису.

Онлайн консультант