Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)

Ідентифікатор послуги:

00061

Повна назва послуги:

Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)

Строки надання:

10 робочих днів

Вартість:

Платно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва, а також перевірити її стан онлайн.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається Головним управлінням Держгеокадастру в м. Києві.

 

Інформаційна картка

 

Вартість послуги:

0,06 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга.

Необхідні документи для отримання послуги
Документ, що підтверджує оплату послуг з надання довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території) (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення).
Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви повноваженою заявником особою).
Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру.
Спосіб подання

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) чи заповнивши заяву на отримання послуги онлайн на сайті: https://e.land.gov.ua/services.

Спосіб отримання

Результат послуги - довідка, що містить узагальнену інформацію про землі (території), або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру.

 


Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом) чи на сайті: https://e.land.gov.ua/services.
 

Онлайн консультант