Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї
Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї
 
Назва послуги:
Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї
Вимоги по строкам:
10 робочих днів
Сплата:
Фізичні особи: Безоплатно
Перелік документів:
В разі втрати посвідчення видається його дублікат у порядку як для отримання посвідчень.
.
Кількість примірників: 1
Для отримання посвідчень:
1. Заява одного з батьків про видачу посвідчень. 2.Копії свідоцтв про народження дітей 3.Копія свідоцтва про шлюб (крім батьків, які не перебувають у шлюбі). 4.Копії сторінок паспорта батьків з даними про прізвище, ім'я, по батькові, дату видачі паспорта та місце реєстрації. 5 Довідка про реєстрацію місця проживання особи (форма № 13) на кожного члена сім'ї. 6.Фотокартки (батьків та дітей) розміром 30 х 40 міліметрів. 7.Довідка із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання). 8.Довідка структурного підрозділу районної у місті Києві державної адміністрації про те, що батькам за місцем реєстрації посвідчення не видавались (у разі коли зареєстроване місце проживання батьків різне). 9.Картка обліку багатодітної сім’ї.
Кількість примірників: 1
Для продовження строку дії посвідчення:
1.* Заява одного з батьків про продовження строку дії посвідчень. 2. Довідка про реєстрацію місця проживання особи (форма № 13) на кожного члена сім'ї. 3.Копії свідоцтв про народження дітей (у випадку народження ще однієї дитини) або довідка із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років у разі, коли вони навчаються за денною формою навчання). 4.Фотокартка дитини розміром 30х40 мм (по досягненні дитиною 14 років). 5.Оригінали посвідчень.
Кількість примірників: 1
Отримання посвідчення при досягнені дитини 6-ти років:
.* Заява одного з батьків про видачу посвідчення 2. Копії сторінок паспорта батька або матері з даними про прізвище, ім'я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації 3. Копія свідоцтва про народження дитини. 4. Фотокартка дитини розміром 30х40 мм. 5.Довідка про реєстрацію місця проживання особи (форма № 13) на кожного члена сім'ї.
Кількість примірників: 1
Корисні посилання на державні ресурси
Підтримка
(044) 202-60-38; (044) 202-60-39
Соціальні мережі:
Facebook ico