Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам

Ідентифікатор послуги:

00220

Повна назва послуги:

Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам

Строки надання:

30 календарних днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Необхідні документи для отримання послуги

Заява особи з інвалідністю внаслідок війни та прирівняної до неї особи про виплату грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад
(далі – компенсація).

 

Документ що засвідчує проходження особою з інвалідністю внаслідок війни санаторно-курортного лікування (зворотній талон від путівки).

 

Проїзні квитки, що засвідчують проїзд до санаторно-курортного закладу і назад.

 

Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни та прирівняної до неї особи, що підтверджує належність до даної категорії осіб.

Нормативні документи

Закон України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” від 22.10.1993 №3551-ХІІ.

 

Постановами Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №187 „Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад”.

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 №969 „Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. №785 і від 7 лютого 2007 р. №150".

 

Наказ Міністерства соціальної політики від 22.01.2018 №73 „Про затвердження форм документів щодо забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортним лікуванням осіб пільгових категорій”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13.02.2018 за № 163/31615.

Спосіб подання

Заява та документи, необхідні для призначення компенсації, подаються особою суб’єкту надання адміністративної послуги:

 

- через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади; посадових осіб центру надання адміністративних послуг;

 

- поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості).

Результат та спосіб отримання

Результат надання послуги - призначення компенсації/відмова у призначені  компенсації.

Онлайн консультант