Присвоєння спортивного розряду "Кандидат у майстри спорту України", "Перший розряд" з видів спорту"

Ідентифікатор послуги:

01253

Повна назва послуги:

Присвоєння спортивного розряду "Кандидат у майстри спорту України", "Перший розряд" з видів спорту"

Строки надання:

30 календарних днів

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва, а також перевірити її стан онлайн.
Реєстрація
Інформація про послугу

Наказ Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про присвоєння спортивного розряду "Кандидат у майстри спорту України", "Перший розряд" з видів спорту" або лист-відмова.

Необхідні документи для отримання послуги
Клопотання (заява) керівника відповідної організації про присвоєння спортивного розряду "Кандидат у майстри спорту України", "Перший розряд" з видів спорту"
Копія паспорту (першої сторінки/сторінка з прізвищем, ім'ям та по-батькові, українською мовою) або свідоцтва про народження.
Одна фотокартка розміром 3х4 см.
Протоколи офіційних змагань, витяг з протоколів офіційних змагань (для ігрових видів спорту - копії протоколів змагань, що засвідчують участь спортстмена не менше ніж у 50% ігор за календарем змагань) за підписом уповноваженої посадової особи всеукраїнської/міської спортивної федерації з відповідного виду спорту (спортивної федерації осіб з інвалідністю), завірені печаткою цієї організації.
Онлайн консультант