Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: “Кандидат у майстри спорту України” та I спортивний розряд

Ідентифікатор послуги:

01253

Повна назва послуги:

Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: “Кандидат у майстри спорту України” та I спортивний розряд

Строки надання:

30 календарних днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається:

- 1. Департаментом молоді та спорту виконавчого орагну Київської міської ради (Київської міської державної адмінстрації) - Інформаційна картка.

- 2. Управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації - Інформаційна картка.

 

Зверніть увагу! Перелік документів, необхідних для присвоєння спортивних розрядів затверджується організаціями, установами, закладами фізичної культури і спорту, які присвоюють спортивні розряди. В залежності від того до якого із суб'єктів надання цієї адміністративної послуги ви звертаєтеся (КМДА чи КОДА) - перелік документів для отримання послуги може відрізнятися. Точний перелік документів зазначений в інформаційній картці адміністративної послуги.

Необхідні документи для отримання послуги
1. (КМДА). Клопотання (заява) керівника відповідної організації про присвоєння спортивного розряду "Кандидат у майстри спорту України", "Перший розряд" з видів спорту"
1. (КМДА). Копія паспорту (першої сторінки/сторінка з прізвищем, ім'ям та по-батькові, українською мовою) або свідоцтва про народження.
1. (КМДА). Одна фотокартка розміром 3х4 см.
1. (КМДА). Протоколи офіційних змагань, витяг з протоколів офіційних змагань (для ігрових видів спорту - копії протоколів змагань, що засвідчують участь спортстмена не менше ніж у 50% ігор за календарем змагань) за підписом уповноваженої посадової особи всеукраїнської/міської спортивної федерації з відповідного виду спорту (спортивної федерації осіб з інвалідністю), завірені печаткою цієї організації.
2. (КОДА). Дві кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (для присвоєння спортивного розряду "Кандидат у майстри спорту України"
2. (КОДА). Копії протоколів спортивних змагань, що містять інформацію про участь спортсмена у відповідних спортивних змаганннях та виконані ним кваліфікаційні норми та вимоги, засвідчені в установленому законодавством порядку.
2. (КОДА). Копії сторінок паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім'я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання (копія свідоцтва про народження осіб, які не досягли 14-річного віку) особи, якій присвоюється спортивний розряд.
Нормативні документи

Закон України "Про фізичну культуру та спорт".

 

Наказ Міністерства молоді та спорту України від 11.10.2013 №582 "Про затвердження Положення про Єдину спортивну класифікацію України".

Спосіб подання

Заявник: Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Представник заявника: Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Результат та спосіб отримання

Результат: 

1) Відмова у присвоєнні спортивних розрядів спортсменам: "Кандидат у майстри спорту України" та І спортивний розряд

2) Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: "Кандидат у майстри спорту України" та І спортивний розряд.

 

Заявник: Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Представник заявника: Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Онлайн консультант