Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: “Кандидат у майстри спорту України” та I спортивний розряд

Ідентифікатор послуги:

01253

Повна назва послуги:

Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: “Кандидат у майстри спорту України” та I спортивний розряд

Строки надання:

30 календарних днів

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Інформація про послугу

Послуга надається:

- 1. Департаментом молоді та спорту виконавчого орагну Київської міської ради (Київської міської державної адмінстрації) - Інформаційна картка.

- 2. Управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації - Інформаційна картка.

 

Зверніть увагу! Перелік документів, необхідних для присвоєння спортивних розрядів затверджується організаціями, установами, закладами фізичної культури і спорту, які присвоюють спортивні розряди. В залежності від того до якого із суб'єктів надання цієї адміністративної послуги ви звертаєтеся (КМДА чи КОДА) - перелік документів для отримання послуги може відрізнятися. Точний перелік документів зазначений в інформаційній картці адміністративної послуги.

Необхідні документи для отримання послуги

1. (КМДА). Клопотання (заява) керівника відповідної організації про присвоєння спортивного розряду "Кандидат у майстри спорту України", "Перший розряд" з видів спорту".


1. (КМДА). Копія паспорту (першої сторінки/сторінка з прізвищем, ім'ям та по-батькові, українською мовою) або свідоцтва про народження.


1. (КМДА). Облікова картка спортсмена для присвоєння розрядів встановленої форми, заповнена в друкованому вигляді (на одному аркуші з двох сторін), затверджена наказом Департаменту молоді та спорту від 03.12.2021 №н-1100.


1. (КМДА). Одна фотокартка розміром 3х4 см.


1. (КМДА). Протоколи офіційних змагань, витяг з протоколів офіційних змагань (для ігрових видів спорту - копії протоколів змагань, що засвідчують участь спортстмена не менше ніж у 50% ігор за календарем змагань) за підписом уповноваженої посадової особи всеукраїнської/міської спортивної федерації з відповідного виду спорту (спортивної федерації осіб з інвалідністю), завірені печаткою цієї організації.


2. (КОДА). Дві кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см (для присвоєння спортивного розряду "Кандидат у майстри спорту України".


2. (КОДА). Згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".


2. (КОДА). Клопотання про присвоєння спортивного розряду.


2. (КОДА). Копії протоколів спортивних змагань, що містять інформацію про участь спортсмена у відповідних спортивних змаганннях та виконані ним кваліфікаційні норми та вимоги, засвідчені в установленому законодавством порядку.


2. (КОДА). Копії сторінок паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім'я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання (копія свідоцтва про народження осіб, які не досягли 14-річного віку) особи, якій присвоюється спортивний розряд.

Нормативні документи

Закон України "Про фізичну культуру та спорт".

 

Наказ Міністерства молоді та спорту України від 11.10.2013 №582 "Про затвердження Положення про Єдину спортивну класифікацію України".

Спосіб подання

Заявник: Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Представник заявника: Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Результат та спосіб отримання

Результат: 

1) Відмова у присвоєнні спортивних розрядів спортсменам: "Кандидат у майстри спорту України" та І спортивний розряд

2) Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: "Кандидат у майстри спорту України" та І спортивний розряд.

 

Заявник: Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Представник заявника: Поштою (рекомендованим листом), Особисто

Онлайн консультант