Призначення одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка"

Ідентифікатор послуги:

01775

Повна назва послуги:

Призначення одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка"

Строки надання:

протягом 1 робочого дня

Вартість:

Безоплатно

Записатися на отримання послуги

Тут ви можете зареєструватися до електронної черги для отримання послуги у ЦНАПі міста Києва.
Реєстрація
Необхідні документи для отримання послуги

Заява отримувача щодо забезпечення одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка»

 

У разі народження дитини поза межами закладу охорони здоров’я додатково подається копія (фотокопія) таких документів:

- свідоцтва про народження дитини;

- документа, що підтверджує факт народження дитини поза межами закладу охорони здоров’я, виданого закладом охорони здоров’я, який проводив огляд матері та дитини, або медична консультативна комісія, якщо заклад охорони здоров’я не проводив огляд матері та дитини відповідно до законодавства.

У разі народження дитини за межами України додатково подається копія свідоцтва про народження дитини, виданого органами державної реєстрації актів цивільного стану України, а в разі його відсутності- копії виданого компетентним органом країни перебування та легалізованого в установленому порядку документа про народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, з перекладом на українську мову. Вірність перекладу або справжність підпису перекладача засвідчується нотаріально.

У разі народження дитини на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях чи тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і м.
Севастополя додатково подається копія свідоцтва про народження дитини, виданого органами державної реєстрації актів цивільного стану України, за умови реєстрації місця проживання отримувача на території України, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, або наявності довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- довідка про те, що «пакунок малюка» в закладі охорони здоров’я не видано (окрім випадків народження дитини за кордоном). Довідка подається в паперовій формі до запровадження електронної інформаційної взаємодії та передачі відомостей про надання “пакунка малюка” в електронній формі в закладах охорони здоров’я, але не пізніше 1 березня 2021 року. 

Нормативні документи

Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» від 21.11.1992 №2811 -XII 

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 № 1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

 

Наказ Міністерства соціальної політики України від 17.07.2018 №1025 «Деякі питання надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини», (у редакції наказу Міністерства соціальної політики України від 17.11.2020 №771), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19.07.2018 за №845/32297

Спосіб подання

Особисто або в електронній формі

Результат та спосіб отримання

Інформування отримувача про прийняте рішення щодо видачі «пакунка малюка» відбувається у спосіб, зазначений у заяві. Факт передачі «пакунка малюка» отримувачу фіксується в акті приймання-передачі «пакунка малюка», що складається у двох примірниках, один з яких залишається в отримувача, інший - зберігається у місцевому структурному підрозділі з питань соціального захисту населення, який видав «пакунок малюка».

Онлайн консультант